Kariéra

GRAFICKÝ DESIGNÉR junior

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • tvorba grafického návrhu produktů, propagačních materiálů (katalogy, B2B letáky, web), prodejních zařízení a POS materiálů atd.
  • spolupráce s projektovými manažery na vývoji nových produktů, konceptů
  • samostatnost v procesu tvorby grafických návrhů, a znalosti a odbornosti se zpracováním grafického návrhu přes všechny fáze vývoje až do finální fáze tiskové přípravy
  • fotografování produktů, úprava fotografií v grafických programech
  • adaptace a příprava podkladů pro tisk a výrobu na základě dodaných designů (tvorba mutací z hlediska textů)
  • spolupráce s oddělením obchodu na tvorbě trade-marketingových materiálů, podkladů pro prezentaci  zákazníkům (vizualizace)
  • smysl pro detail a kreativní přístup
  • při dobrých výsledcích možnost pracovního postupu na pozici grafického designéra

POŽADUJEME:

  • znalost grafických programů Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  • grafické cítění
  • výhodou vlastní nápady, kreativita
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • zkušenost s focením, vykrýváním a retušováním
  • znalost práce na PC (ne pouze MAC)
  • středoškolské vzdělání (výhodou polygrafie)
  • můžeme být i čerstvý absolvent
  • základní znalost AJ (nebo NJ) výhodou

PŘIVÍTÁME:

  • znalost tvorby webu (HTML) výhodou (není podmínkou)

NABÍZÍME:

  • platové ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem
  • práce v dynamicky rostoucí ryze české společnosti, která je ve svém oboru jednou z předních firem na trhu ČR/SR
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, školení)
  • možnost profesního růstu

TERMÍN MOŽNÉHO NÁSTUPU:

  • Ihned

PRACOVIŠTĚ:

  • Šlapanice

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Grafický designér junior“

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292.

Skladník/ce

Pracovní náplň :

  • Uskladnění zboží
  • Příjem zboží na sklad
  • Vyskladnění zboží na expedici pomocí čtečky
  • Vystavování skladových dokladů
  • Odpovědnost za balení zboží

Požadavky :

  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
  • Průkaz na VZV (není podmínkou)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Čistý trestný rejstřík
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, práce v týmu
  • Logické myšlení, schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní společenské akce

Termín možného nástupu: IHNED

Pracoviště: Šlapanice

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Skladník“

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292