Kariéra

Co říká Nekupto s.r.o. o pozici

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, máte šikovné ruce a chcete stálou práci. Přidejte se do našeho týmu!

Hledáme nové kolegy do skladu ve Šlapanicích.

Zkušenosti ve skladu pro Vás budou výhodou!

Skladník/ce

Pracovní náplň :

  • Uskladnění zboží
  • Příjem zboží na sklad
  • Vyskladnění zboží na expedici pomocí čtečky
  • Vystavování skladových dokladů
  • Odpovědnost za balení zboží

Požadavky :

  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
  • Průkaz na VZV (není podmínkou)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Čistý trestný rejstřík
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, práce v týmu
  • Logické myšlení, schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní společenské akce
  • Práce v 1.směnném provozu

Termín možného nástupu: IHNED

Pracoviště: Šlapanice

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Skladník/ce“

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292

Do svého týmu dále hledáme:

Finančního a datového analytika

Pracovní náplň

  • Podpora finančního řízení společnosti
  • Tvorba finančních předpovědí a výhledů, spolupráce při sestavování rozpočtů
  • Vyhodnocování kalkulací a návrhy na nápravná opatření v této oblasti
  • Řízení, analýza a kontrola nákladů, navrhování opatření směřující k optimalizaci procesů
  • Rozvoj controllingu společnosti, zajišťování pravidelného reportingu klíčových ukazatelů
  • Úzká spolupráce s účetním oddělením s cílem zajistit správné a včasné podklady pro management
  • Podpora oddělení provozu
  • Navrhuje opatření směřující ke zkvalitňování a optimalizaci procesů a úspoře nákladů
  • Spolupodílí se na procesu „neustálého zlepšování“, vyhodnocuje efektivitu práce
  • Spolupracuje při plánování a zajišťování efektivních řešení pro skladovací a logistické procesy
  • Spolupracuje na nastavení a rozvoji informačního systému a na nových IT projektech
  • Spolupodílí se na školení, koučování a metodickém vedení zaměstnanců v oblasti IT

Požadavky

  • VŠ vzdělání, předchozí pracovní zkušenost min. 2 roky
  • Uživatelská znalost práce na PC na velmi dobré úrovni
  • Základní zkušenost s programováním ( Android, MS Access )
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu určitou v prvním roce, následně na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonům
  • Nástup možný IHNED

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email :  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „ a slovy

„Výběrové řízení na místo Finančního a datového analytika“

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292.

Těšíme se na Vás!