Kariéra

NÁKUPČÍ

Pracovní náplň:

  • Zajistíte proces nákupního procesu dárkového sortimentu: od vyhledání dodavatele, nastavení dodacích podmínek, vyjednání cen, založení do systému, až po samotné objednávání zboží, dopravy a celních formalit
  • Budete pracovat s podnikovým systémem
  • Budete se aktivně podílet na vývoji dárkových novinek
  • Budete komunikovat s dodavateli v zahraničí (Evropa, Asie) a úzce spolupracovat s interními odděleními (marketing, obchod, sklad)
  • Zúčastníte se veletrhů v Asii a Evropě

Požadujeme:

  • Vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s vedením nákupního procesu oceníme, případně zaučíme
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem
  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
  • Pokročilou znalost práce na PC (podmínkou je MS Excel)
  • Jste pečlivý/á a dokážete se rychle učit novým věcem

Nabízíme:

  • Zajímavou práci, která je náročná, ale při které se nebudete nudit a která vás posune dál ve vaší kariéře
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (př. příspěvky na obědy, cafeterie, firemní telefon, rostoucí dovolená, příspěvek na dovolenou)
  • Služební cesty do asijských zemí
  • Přátelské a tvůrčí pracovní prostředí vedoucí firmy na trhu dárkových produktů
  • Zkusíme to na dobu určitou na jeden rok a pak se rádi domluvíme na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Kdy a kde vás očekáváme

  • Čím dřív, tím líp J kousek od Brna, ve Šlapanicích

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Nákupčí“

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou  Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292

Skladník

Pracovní náplň :

  • Uskladnění zboží
  • Příjem zboží na sklad
  • Vyskladnění zboží na expedici pomocí čtečky
  • Vystavování skladových dokladů
  • Odpovědnost za balení zboží

Požadavky :

  • Řidičský průkaz sk. B je podmínkou
  • Průkaz na VZV je podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Čistý trestný rejstřík
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, práce v týmu
  • Logické myšlení, schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní společenské akce
  • Práce v 1.směnném provozu

Termín možného nástupu: IHNED

Pracoviště: Šlapanice

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Skladník/ce“

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292