Kariéra

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Společnost Nekupto s.r.o. je ryze česká soukromá společnost působící na trhu od roku 1991. Naše společnost podniká v oblasti komunikace mezi lidmi, pozitivních emocí a mezilidských vztahů. Našim hlavním cílem je působit tak, abychom mezilidské vztahy spolupomáhali vytvářet, přinášeli do nich kvalitu, radost a tradiční hodnoty. Pro rozšíření našeho produktového týmu hledáme silnou a kreativní osobnost.

Co nabízíme:

- možnost rozvíjet nové produktové portfolio „HOME DECOR“

- platové ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem a významu pozice
- práce v dynamicky rostoucí ryze české společnosti, která je ve svém oboru jednou z předních firem na trhu ČR/SR

- notebook, mobil a služební automobil i pro soukromé použití

- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, slevy na firemní produkty, dodatková dovolená nebo příspěvek)

- podpora v přístupu ke vzdělání a možnost profesního růstu

- podpora společensky-sportovních akcí

Nástup možný ihned:

Co očekáváme:

- min. 3 letou obchodní nebo marketingovou zkušenost s produktovou skupinou HOME DECOR

- min. středoškolské vzdělání

- kreativita, samostatnost

- spolehlivost a zodpovědnost

- dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Co bude Vaším úkolem:

- projektové řízení nové produktové skupiny

- tvorba marketingového mixu nové produktové skupiny ve spolupráci s vedením

- tvorba prezentací a kreativních zadání, tvorba textů

- spolupráce s grafickým oddělením

- monitoring trhu a konkurence, úzká spolupráce s obchodním týmem

- analýza úspěšnosti produktů a vyhodnocení prodejů

- komunikace s dodavateli,

- tvorba firemních propagačních tiskovin a POS materiálů

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz s označením „Produktový manažer“, případně kontaktuje paní Romanu Burianovou, mzdovou účetní, tel. 517 542 016, nebo mobil 770 120 292. Na Vaši reakci budeme v každém případě odpovídat, a to nejpozději do 14 dní.

Skladník

Společnost Nekupto s.r.o. je ryze česká soukromá společnost působící na trhu od roku 1991. Naše společnost podniká v oblasti komunikace mezi lidmi, pozitivních emocí a mezilidských vztahů. Našim hlavním cílem je působit tak, abychom mezilidské vztahy spolupomáhali vytvářet, přinášeli do nich kvalitu, radost a tradiční hodnoty. Do našeho týmu na oddělení logistiky hledáme kolegu, který se bude spolupodílet na plnění našeho hlavního cíle.

  • Práce na HPP
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvek na stravování, stravování zajištěno v areálu firmy
  • Plně hrazený pracovní oděv, obuv a ostatní ochranné pracovní prostředky
  • Zaměstnanecké slevy na firemní zboží
  • Dodatková dovolená nebo příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Podpora v přístupu ke vzdělání a vlastnímu rozvoji zaměstnanců
  • Podpora společensky – sportovních akcí
  • Nástup možný ihned, pracoviště Bedřichovice (část města Šlapanice)

  • Jste svědomitý při plnění zadaných úkolů a rád pracujete v týmu
  • Jste pozitivní a máte snahu dosahovat nejlepších výsledků
  • Jste loajální, odpovědný a jste ochotný učit se novým věcem
  • Máte standardní fyzickou zdatnost a máte čistý trestný rejstřík
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici a praxe s VZV, není však podmínkou

Pracovní náplň:

  • Příjem, uskladnění a vyskladnění zboží na sklad
  • Práce a manipulace se zbožím
  • Vystavování skladových dokladů
  • Odpovědnost za balení zboží

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz s označením „Skladník“, případně kontaktuje paní Romanu Burianovou, mzdovou účetní, tel. 517 542 016, nebo mobil 770 120 292. Na Vaši reakci budeme v každém případě odpovídat, a to nejpozději do 14 dní.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Nekupto s.r.o., IČ 46977155, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti Nekupto s.r.o. své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Zpracování osobních údajů se realizuje v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů, které splňují požadavky Obecného nařízení o ochraně osobních údajů.