Kariéra

ASISTENT/KA NÁKUPU

Co vás čeká

  • pracovat s podnikovým systémem, zpracovávat skladový reporting, kontrolovat data v systému
  • administrativní podpora nákupního oddělení
  • starosti s vedení menších projektů, hledání nových dodavatelů, cenové nabídky
  • komunikace s dodavateli v zahraničí (Evropa, Asie) a úzká spoluprace s interními odděleními (marketing, obchod, sklad)
  • po zapracování postup na pozici nákupčí s možností zajímavých zahraničních cest

Co očekáváme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici, ale není podmínkou
  • Pokročilou znalost práce na PC (podmínkou je MS Excel)
  • komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Znalosti anglického jazyka slovem i písmem

Co nabízíme

  • Zajímavou práci, zaručený kariérní růst a k tomu odpovídající ohodnocení
  • Vstřícný přístup a zaškolení
  • Příjemný kolektiv
  • Stravování v areálu firmy
  • Mobilní telefon, zvýhodněný tarif pro soukromé využití
  • firemní zboží za zaměstnanecké ceny
  • Dovolená nad povinný rámec za odpracované roky
  • Firemní akce

Kdy a kde vás očekáváme

  • Čím dřív, tím líp J kousek od Brna, ve Šlapanicích

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Asistent/ka nákupu“.

Obálku i pro případné dotazy k volnému pracovnímu místu se můžete obrátit na paní Burianovou Romanu-mzdovou účetní tel.517 542 016, mobil 770 120 292

Skladník

Pracovní náplň :

  • Uskladnění zboží
  • Příjem zboží na sklad
  • Vyskladnění zboží na expedici pomocí čtečky
  • Vystavování skladových dokladů
  • Odpovědnost za balení zboží

Požadavky :

  • Řidičský průkaz sk. B je podmínkou
  • Průkaz na VZV je podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Čistý trestný rejstřík
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, práce v týmu
  • Logické myšlení, schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní společenské akce
  • Práce v 1.směnném provozu

Termín možného nástupu: IHNED

Pracoviště: Šlapanice

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, neváhejte nám poslat svůj životopis, který odešlete na email:  zamestnani@nekupto.cz nebo osobně formou obálky na které musí být označeno slovy“ Neotvírat „a slovy „Výběrové řízení na místo Skladník/ce“