Prodejní zařízení

Společnost Nekupto s.r.o. si za 25 let své existence vybudovala vedoucí postavení na trhu balícího sortimentu, blahopřání a impulzivních dárků.

 

Naše současná nabídka více než 6 000 produktů a konceptů je svou kvalitou a rozmanitostí ojedinělá nejen v rámci českého trhu ale i v mezinárodním měřítku. Kvalitní vystavení zboží na prodejnách (in-store marketing) je klíčovou součástí úspěšného prodeje dárkového a papírenského zboží.

Díky našim dlouholetým zkušenostem s prodejem rozsáhlého portfolia dokážeme pro každý typ prodejny připravit kreativní a profesionální prodejní prezentaci, ve které se zákazníci snadno a rychle zorientují. Vysokou úroveň našich řešení oceňuje mnoho našich domácích partnerů i zahraničních distributorů. V katalogu prodejních zařízení Vám představujeme kompletní nabídku stojanů, modulů a prezentací pro Vaše prodejny, včetně vizualizací, technických parametrů a variant náplní.

Prodejní zařízení Vám vyrobíme i na míru přesně podle Vašich přání, sladíme s designem prodejny, doplníme o osvětlení a jiné doplňky. Nejsilnější stránkou našich řešení je promyšlené propojení prodeje dárkového a papírenského sortimentu, které se vzájemně logicky doplňuje a významně navyšuje obrátku.

Vedle řady variant modulů pro balící sortiment a trůnů na přání v různých šířkách lze i mnoho našich dárkových produktů efektivně uspořádat do variabilních modulů vhodných pro nejrůznější typy prodejen. Zákazník tak má vše, co potřebuje pro obdarování svých blízkých, na jednom místě.

Zvolte si prodejní zařízení, které nejlépe splní Vaše požadavky. Naši obchodníci a marketingoví specialisté Vám s výběrem rádi pomůžou a poradí. Ať už se jedná o malý prostor, nebo mnoho metrů prodejní plochy, dokážeme jej efektivně využít k maximální spokojenosti Vás i Vašich zákazníků.

Obraťte se na nás!

Doplňující informace ke katalogu prodejních zařízení

Katalog obsahuje přehled všech produktových modulů v šířkách 100 cm a 60 cm, speciálních stojanů a lišt, které máme standardně v nabídce.

Moduly lze standardně dodat v šířkách 60 cm, 80 cm, 100 cm, 132 cm, případně i v jiné šířce na míru. Moduly jsou nabízené v nejpoužívanější výšce 180 cm. Některé lze objednat i ve výšce 160 cm, případně vyrobit na míru dle Vašich požadavků.

Informace o výrobních možnostech a termínech dodání u nestandardních šířek a výšek modulů Vám podají naši obchodní zástupci. V katalogu najdete příklady nejpoužívanějších a osvědčených vícemodulových kombinací pro exkluzivní společnou prezentaci dárkového a papírenského sortimentu. Připravené kombinace lze využít pro prostor od 120 cm do 400 cm.

Tento výčet kombinací není zdaleka vyčerpávající, další kombinace lze vytvořit přesně podle Vašich představ a požadavků s použitím všech typů a velikostí jednotlivých produktových modulů.

S kombinací nejvhodnější pro Vaše prodejny Vám rádi poradí naši specialisté. Velmi výhodnou variantou je také variabilní modul na dárky, ve kterém si můžete sestavit svůj vlastní mix dárků na míru vaší prodejně. Tento modul nabízíme standardně v šířkách 100 cm a 60 cm, lze však vyrobit i v jiné vhodné velikosti. Ke všem prodejním zařízením lze samostatně objednávat police, košíky, háčky, lišty, osvětlení a další doplňky.

Katalog prodejních zařízení ke stažení ZDE

Veškerá prodejní zařízení Vám dodáme ve standardním provedení zdarma, pokud budou sloužit výhradně k prodeji námi dodávaného zboží. Při nestandardních požadavcích najdeme řešení přijatelné pro obě strany. Podrobné obchodní podmínky Vám sdělí naši obchodní zástupci.