Jak na vrácení a výměnu zboží?

Nákup po internetu je sice svižný a nenáročný, ale některé věci je prostě dobré si prohlédnout na vlastní oči. Proto pokud po rozbalení zakoupené zboží nenaplnilo vaše očekávání, můžete jej do 14 dnů vrátit, nebo vám jej rádi vyměníme za jiné.

Vrácení zboží do 14 dnů po převzetí

Zakoupili jste dárek, který se z nějakých důvodů nakonec obdarovanému nehodil? Nebo po rozbalení neodpovídal vašim představám? Zboží zakoupené online, které vám nebylo upravené na míru, můžete do 14 dnů od jeho převzetí vrátit. Jak? Doporučujeme vytisknout a vyplnit formulář při odstoupení od smlouvy (vrácení zboží, který naleznete níže na této stránce) a zaslat nám jej – ideálně spolu se zbožím. To můžete vrátit nejpozději do 14 dnů od odstoupení na naši adresu, urychlíte tak vyřízení vašeho požadavku.

 

Výměna zboží

Zboží vám nesedí, nevybrali jste správný motiv nebo jméno? Situace má snadné řešení. V případě špatně vybrané velikosti zboží snadno vyměníme za vyhovující. Zašlete nám vaši původní objednávku nepoškozenou, čistou, nenošenou (zkoušení se samozřejmě nepočítá) a nejlépe zabalenou v původním balení, je-li to možné.

Zboží, prosíme, vyměňujte co nejdříve v rámci lhůty 14 dní. Stačí jej poslat na naši adresu, přiložit číslo vaší původní objednávky a napsat nám, jaké jméno nebo motiv si přejete. Jakmile zásilku obdržíme a zboží bude skladem, obratem vám ho pošleme zpátky.

Všechny další informace najdete v obchodních podmínkách. Nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese eshop@nekupto.cz nebo na telefonním čísle +420 770 112 627.

Nekupto s.r.o.

Bedřichovická 1654/72, 664 51 Šlapanice, Česká republika

www.nekupto.cz

E-mail: eshop@nekupto.cz

Tel.: +420 770 112 627

 

Stáhnout formulář | Odsoupení od smlouvy