RDH Plechové cedulky

10 položek celkem
Plechová cedulka Dům není v rekonstrukci
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Náš dům není v rekostrukci. My jen máme děti." je skvělým dárkem pro všechny rodiče, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0007
Plechová cedulka Firma Táta s.r.o.
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Firma Táta s.r.o." je skvělým dárkem pro všechny tatínky, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0008
Plechová cedulka Hra o trůny
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Hra o trůny" je skvělým dárkem pro všechny, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0003
Plechová cedulka Hráčské doupě
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Nevstupovat! Hráčské doupě." je skvělým dárkem pro všechny, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0004
Plechová cedulka Když muž řekne
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Když muž řekne, že něco udělá..." je skvělým dárkem pro všechny veselé páry, které mají rády humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0006
Plechová cedulka Mama hotel
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Mama hotel" je skvělým dárkem pro všechny maminky, které mají rády humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0010
Plechová cedulka Miluji svého psa
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Čím víc znám lidi, tím víc miluji svého psa." je skvělým dárkem pro všechny milovníky psů, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0009
Plechová cedulka Teenager s názorem
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Pozor! Teenager s názorem. Vstup na vlastní nebezpečí!" je skvělým dárkem pro všechny rodiče, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0002
Plechová cedulka Zahrádka
149 Kč / ks

Milá plechová cedulka s textem "Zahrádka, to je nejlepší terapie pro duši." je skvělým dárkem pro všechny, kteří mají rádi originální dekorace.

Kód: NSRCZ0005
Plechová cedulka Zlá žena
149 Kč / ks

Vtipná plechová cedulka s textem "Pozor zlá žena! Pes je v pohodě." je skvělým dárkem pro všechny, kteří mají rádi humor a originální dekorace.

Kód: NSRCZ0001

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem