Kapesní zrcátko Pro krásný den

Kód: C733700008
Neohodnoceno
140 Kč / ks
Skladem (> 20 ks)

Spousta povinností a úkolů v práci nebo ve škole? Nenechte se rozhodit a nalaďte se na to, že vše hravě zvládnete. Kapesní zrcátko s věnováním krásného dne zvedne náladu nejen vám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte před sebou spoustu úkolů a povinností v práci nebo ve škole? Nenechte se rozhodit a nalaďte se na to, že vše hravě zvládnete a budete mít krásný den. Pořiďte sobě i svým blízkým kapesní zrcátko s věnováním. Malý dárek, který zaručeně zvedne náladu při každém pohledu do něj.

Skvělý dárek pro maminku, babičku, sestru, dceru i kamarádky. Prostě pro všechny ženy, kterým přejete, aby každý jejich den byl krásný.

Uvnitř se nachází rovnou dvě zrcátka - jedno klasické a druhé zvětšovací. Dívkám i ženám nesmí chybět v kabelce nebo kosmetické taštičce pro případ, že by se potřebovaly během dne upravit či přepudrovat.

Kapesní zrcátko je designově sladěno i s ostatními dárky z kolekce „pro krásný den“. Můžete tak vytvořit sadu dárků, které ocení každý. Jsou totiž praktické a milé současně.

Rozměr: o 7,2 cm

Materiál: kov + PU

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky
Hmotnost: 0.067 kg
1. Pro koho?: Maminka, Babička, Manželka/Partnerka, Dcera, Sestra, Kamarádka, Jiná žena, Tatínek, Dědeček, Manžel/Partner, Syn, Bratr, Kamarád, Jiný muž
2. Jaký je?: Pečující, Veselá kopa, Výjimečná/ý
3. Co je pro něj/ni typické?: Potřebuje rozveselit, Dbá o sebe
Ceník NA: 71,07
Ceník NB: 68,78
Ceník NC: 66,63

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: